הצהרת נגישות

מעודכן ליום 28/06/2023

 

אנחנו במרכז MDY MEDICAL מחויבים ופועלים למען קידום הנגישות כדי לאפשר גם לאנשים עם מוגבלות וצרכים מיוחדים להשתמש וליהנות ממגוון השירותים שאנו מציעים לכלל לקוחותינו בנקודות שירות ומכירה, באתר האינטרנט ובמוקדי השירות הטלפוני.

 

כרבע מהאוכלוסייה בישראל נתקלת בקשיי נגישות לאינטרנט: לקויי ראייה, לקויי שמיעה, אנשים עם מוגבלות מוטורית, בני הגיל השלישי ועוד. 

 

על מנת שנוכל לספק שירות מיטבי, מקצועי ונגיש לכולם בצענו את ההתאמות הנדרשות באתר האינטרנט שלנו, והטמענו את כללי הנגישות ככל שניתן בהתאם לעקרונות תקן הנגישות בישראל, תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), תשע"ג-2013 (סימן ג': שירותי האינטרנט),

האתר מותאם לדרישות הנגישות תקן 5568 ברמה AA על פי הנחיות WCAG 2.1

 

הנגישות באתר מותאמת לדפדפנים המובילים: כרום, פיירפוקס, אקספלורר 9 ומעלה.

 

השקענו כמות משאבים משמעותית בכדי להבטיח שהאתר שלו יהיה קל יותר לשימוש ונגיש יותר לאנשים עם מוגבלויות, מתוך אמונה חזקה שלכל אדם יש את הזכות לחיות בכבוד, בשוויון, בנוחות ובעצמאות.

אנו מעמידים לרשותכם רכיב נגישות מתקדם של חברת UserWay הנגשת אתרים, המופעל על ידי שרת נגישות ייעודי. התוכנה מאפשרת לאתר לשפר את תאימותו להנחיות הנגשת תוכן האינטרנט (WCAG 2.1).

ניתן להפעיל את תפריט הנגישות של UserWay על ידי לחיצה על סמל תפריט הנגישות שמופיע בפינת הדף. תפריט הנגישות והטכנולוגיה שמופעלת על האתר מאפשרים אופציות רבות כגון:

התאמת האתר למשתמשי קורא מסך, אפשרות לניווט באמצעות מקלדת, הגדלת פונטים, עצירת הבהובים, ניגודיות, הדגשת קישורים, שינוי פונט, ועוד אפשרויות רבות, תוסף נגישות תומך בתוכנות קורא מסך: JAWS, NVDA  ועוד. 

אנחנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר כחלק ממחויבותנו לאפשר שימוש בו עבור כלל האוכלוסיה ובכלל זה אנשים עם מוגבלות וצרכים מיוחדים. יש לציין כי למרות מאמצינו להנגיש את כלל הדפים באתר, ייתכן ותתקלו בחלקים שטרם הונגשו. 

אם מצאתם ו/או נתקלתם בקשיים בגלישה באתר בנושא הנגישות או בכלל, נשמח לקבל פניות לקבלת מידע ו/או הצעות שיפור ו/או מייל עם דיווח על הבעיה, לרכז תחום הנגישות בחברה:

רכז תחום הנגישות: אופיר זהבי

דוא"ל: [email protected]

טלפון: 0508212522

כדי שנוכל לטפל בבעיה בדרך הטובה ביותר, אנחנו ממליצים מאוד לצרף פרטים מלאים ככל שאפשר:

  • תיאור הבעיה
  • מהי הפעולה שניסיתם לבצע?
  • באיזה דף גלשתם?
  • סוג וגרסה של הדפדפן
  • מערכת הפעלה
  • סוג הטכנולוגיה המסייעת (במידה והשתמשתם)

הסדרי נגישות בארגון: 

בניין בית זהר ברחוב מוטה גור 5, פתח תקווה, נבדק בתאריך 09/04/2018 ע"י מורשה לנגישות מבנים, תשתיות וסביבה השירות גב' ונדסבורגר נורית (מספר רישיון 092) והוצהר שהבנייה עומדת בדרישות הנגישות לפי סעיף 158ו'3 לחוק התכנון והבניה התשנ"ה-165.

חניות נכים: בחניון בבית זהר קיימות חניות לנכים עיליות וגם חניות בחניון התת קרקעי בקומה מינוס 1. 
• • חניה חינם לרכבים בעלי תג נכה התואם לרישיון הרכב. מאגר עדכני של רכבים בעלי תג נכה קיים במערכת החניון ומאפשר כניסה ויציאה באופן אוטומטי. במידה והמחסום לא נפתח בכניסה / יציאה ואין שומר מסייע יש ללחוץ על האינטרקום בצמוד למחסום.

• חניות נכים לרכב גבוה (מעל 2.20), וחניות נכים רחבות למעלון צד – ממוקמות בחניה העילית, מיד אחרי המחסום החשמלי. מול החניות יש רמפה המובילה לכניסה לבניין. ( יש לעבור את מבואת הכניסה ולהיכנס ללובי הבניין).


במידה ונתקלתם בבעיה במחסום – אנא התקשרו ל 054-3380963 לפתיחת המחסום.


מרפאת MDY MEDICAL בבית זהר, רחוב מוטה גור 5, בפתח תקווה, נבדקה בתאריך 09/12/2020 ע"י מר דרור קופל, מורשה נגישות, מבנים תשתיות וסביבה, מספר רשום 130 ומורשה נגישות השירות מספר רשום 2235 והוצהר שהבנייה בוצעה בהתאם לחוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלויות 1998 התשנ"ח, ובהתאם לדרישות הנגישות לפי סעיף 31158 לחוק תכנון והבניה התשנ"ה – 165. 

מעליות: בבניין בו פועלת המרפאה מעליות נגישות.

שירותים נגישים: בקומת המרפאה , צמוד למעליות, נמצאים שירותי נכים המותאמים למבקרים עם מוגבלויות.

משטחי אזהרה: מישושיים וחזותיים בגרמי המדרגות.

כניסות נגישות: הכניסות רחבות ומותאמות למבקרים עם מוגבלויות. חדר ההמתנה מונגש לנכים, לרבות משתמשי כסאות גלגלים. חדריי הייעוץ והבדיקה גם הם מונגשים לכיסאות גלגלים. ישנו מענה בעמדת הקבלה מונגשת לכבדי שמיעה.

חיית שירות: ניתן להיכנס למרפאה עם חיית שירות.

שימוש בקולנועית: ניתן להיכנס לבניין ולמרפאה עם קולנועית.

מוקד טלפוני:

  • מספר רגיל נגיש, ללא מערכת ניתוב שיחות או אפשרויות בחירה: 03-9313155
  • יצירת קשר בסמס או וואטסאפ: 050-8931315
  • יצירת קשר בדואר אלקטרוני: [email protected] / [email protected] 

איך תרצו לדבר איתנו?

בחרו את האופציה הנוחה ביותר עבורכם.

השאירו פרטים לתיאום תור במרפאה.

נציגינו יחזרו אליכם בהקדם האפשרי.