אסתטיקה דנטלית

טיפולי אסתטיקה דנטלית – מהם?

אנשים רבים מסתכלים במראה, מחייכים לעצמם ומגלים שהתוצאה ממש לא לשביעות רצונם. טיפולי אסתטיקה דנטלית יכולים להתאים פתרון יעיל לבעיה הזו, ולהעניק חיוך מושלם לכל מי שחפץ בו. אז איך אפשר לדעת אם טיפולי אסתטיקה דנטלית מתאימים גם לכם? פשוט מאוד:
*נסו להבין האם אתם מרוצים מהחיוך שלכם או לא.
*הציצו על השיניים שלכם ונסו להבחין בשיניים כהות, סדוקות או לא ישרות.
*חשבו על ההרגלים שלכם – האם אתם מעשנים או שותים קפה ותה בכמויות גדולות לאורך היום, והאם העישון או השתייה גרמו לכתמים על השיניים שלכם?
*האם אתם מבחינים במרווח שנמצא בין השיניים הקדמיות שלכם?

ככל שתענו על כל אלו, תוכלו להבין האם טיפולי אסתטיקה דנטלית הם רלוונטים גם לכם.

הלבנת שיניים

הלבנת שיניים, הידועה גם בשמה הבהרת שיניים, היא טיפול שמטרתו להבהיר את השכבה הפנימית של השן.

ציפוי חרסינה לשיניים

ציפוי חרסינה לשיניים הוא טיפול נפוץ ואיכותי ביותר, במסגרתו השיניים נהנות משיפור המראה הנוכחי שלהן.

כתר זירקוניה לשיניים

כתר זירקוניה לשיניים הוא כתר מלא ביתרונות, ביניהם החוזק, העמידות שלו לאורך זמן, האסתטיקה שלו וכמובן עצם העובדה שהוא נטול מתכת.

הקשר בין אסתטיקה דנטלית לבין ביטחון עצמי

החיוך שלנו משמש אותנו במגוון סיטואציות לאורך היום, ולכן אנחנו צריכים להשתמש בו בשמחה ובלב שלם. ככל שננסה להסתיר אותו יותר, בעקבות פגמים כאלו ואחרים בשיניים, כך בהתאמה הולך ויורד גם הביטחון העצמי שלנו.

טיפולי אסתטיקה דנטלית היום אפשריים באמצעות טכנולוגיות מתקדמות ומהפכניות, ובעזרת שימוש בכלים וחומרים מהפכניים. עם כל אלו, כל אחד ואחת מאיתנו יכולים להנות היום מחיוך מושלם שחושף שיניים לבנות, ביעילות ובמהירות.

חיוך רחב ולבן הוא תמיד מקור לגאווה, ולכן כדי לשמר אותו חשוב מצד אחד לשמור על היגיינת הפה ככל שניתן, ומצד שני להבין מתי שילוב של טיפולי אסתטיקה דנטלית הוא הכרחי עבורנו. בסופו של דבר, התוצאה תוכל להוביל אותנו לכדי תחושות של השלמה עצמית וביטחון עצמי גבוה בדרך להצלחה.

מה כוללים טיפולי אסתטיקה דנטלית?

*הלבנת שיניים – כשמדברים על הלבנת שיניים, מדברים על טיפול אסתטיקה דנטלית מהנפוצים והמבוקשים ביותר. במהלך הטיפול יובהר הגוון של השיניים הטבעיות של המטופל. הלבנת שיניים יכולה להתבצע או באופן ביתי או במרפאת השיניים, במטרה להגיע לשיניים בהירות.

*סתימות לבנות, ציפויי חרסינה, שחזורים בצבע השן בשיניים הקדמיות – טיפול אסתטיקה דנטלית מסוג זה כולל ציפוי של השן במגוון חומרים, במטרה להגיע לכדי אסתטיקת שיניים מושלמת. טיפולים מסוג זה יכללו אך ורק את הצד הקדמי של השן.

*סגירת המרווח הקיים בין השיניים הקדמיות – חומרים כמו קומפוזיט או חרסינה יכולים לסייע בטיפול אסתטיקה דנטלית מסוג זה, שמטרתו לסגור את המרווחים הקיימים בשיניים הקדמיות. ביצוע טיפול זה יכול למנוע בעתיד טיפול של יישור שיניים.

*כתר חרסינה ללא מתכת – לעיתים השיניים עוברות טיפול שורש ונושאות איתן צבעים כהים, שברים או סדקים. במקרים שכאלו, ניתן לקבל טיפול אסתטיקה דנטלית שבמסגרתו יותקן כתר שישקם ויחזק את השן.

כל אחד מטיפולי אסתטיקה דנטלית שפירטנו כאן יכולים לסייע בשיפור ושמירה על אסתטיקת הפה, העלמת כתמים שמכערים את השיניים, סגירת מרווחים מיותרים, הבהרת שיניים ובסופו של דבר – יצירת חלל פה נקי ומסודר.

במקביל לכל אלו, חשוב להבין שטיפולי אסתטיקה דנטלית לוקחת בחשבון את האותנטיות והטבעיות של המטופל, ומביאה לתוצאות שאינן חורגות מהמראה הנורמטיבי של חלל הפה.

צוות הרופאים:
שתפו:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
מאמרים נוספים
דרכי טיפול במחלות חניכיים

אחרי אבחנה וטיפול מקצועי לרוב ניתן לעצור את הדרדרות הדלקת, ולהשיג שליטה במחלת החניכיים. המפתח להצלחה, הוא ביטול הגירוי החיידקי והצטברות הרובד על השיניים שהם

קרא עוד »
כיצד מונעים מחלות חניכיים

דלקות חניכיים ניתן למנוע ע"י אימוץ הרגלי היגיינה אורלית טובים, וביקורים תדירים אצל רופא השיניים והשיננית. דלקות חניכיים לא יתפתחו, אם לא תהיה הצטברות של

קרא עוד »
מחלות חניכיים

מחלות חניכיים הן מחלות נפוצות מאוד, המשפיעות על רוב האנשים לאורך חייהם. הן נגרמות מתגובת מערכת החיסון של הגוף לרובד החיידקים הנאגר על השיניים. החדשות

קרא עוד »
שחיקת שיניים – ברוקסיזם

מהו ברוקסיזם? ברוקסיזם הוא נושא חשוב מאוד ברפואת שיניים, נושא שנחקר רבות ומשמעותי מאוד גם ברפואה כללית. בעבר ברוקסיזם נחשב כפעילות פראפונקציונלית (פרא-פונקציה= פעילות שאינה

קרא עוד »
שתלים דנטלים
שתלים דנטליים

שתל דנטלי זהו למעשה יתד צילינדרית שבאה להחליף חוסר של שן. הצורך של בני אדם להשלים שן חסרה הוא צורך שקיים מאז ומעולם. את השן

קרא עוד »
השאירו פרטים לתיאום פגישה ייעוץ: